X
تبلیغات
رایتل
پایگاه خبری فناوری اطلاعات
 
 
تاریخ :  یکشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1394
نویسنده :  soheil
نمایندگی اپل در ایران این روزها بیش از گذشته داغ شده است. بنا به اعلام رئیس اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی، سه شرکت ایرانی مدعی مذاکره با اپل شده‌اند. برای اطلاع از نام این سه شرکت مدعی نمایندگی اپل در ایران و وضعیت این ادعا همراه ماباشید.
بعد از ۲۳ تیرماه که برجام به امضای وزاری خارجه ایران و ۱+۵  رسید،برای مشاهده ادامه خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید

  
بسیاری از فعالان صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات به فکر دریافت نمایندگی از شرکت‌های معتبر اروپایی و آمریکایی افتادند
 تا بتوانند در ابتدای سال ۲۰۱۶ پس از رفع تحریم‌ها بتوانند به صورت رسمی نمایندگی این شرکت‌ها در ایران را راه‌اندازی کنند. در این میان برخی از فعالان بازار موبایل و کامپیوتر برای مذاکره با دفاتر شرکت اپل در اروپا، آسیا و آفریقا اقدام کردند

حالا رئیس اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی نام ۳ شرکت ایرانی را به عنوان مدعیان مذاکره با شرکت اپل اعلام کرده است.

غلامحسین کریمی رئیس اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی اعلام کرد که ۳ شرکت ایرانی مدعی مذاکره با اپل برای اخذ نمایندگی محصولات این شرکت شده‌اند.


رئیس اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی گفت:

سه شرکت وقایع‌گستر فارس، آرین و سام سرویس مدعی مذاکره با اپل و اخذ مجوز نمایندگی محصولات این شرکت در ایران هستند. البته هنوز هیچ یک از شرکت‌ها مجوز نمایندگی رسمی و مجوز سازمان صنعت و معدن را ارائه نداده‌اند.

از میان این سه شرکت وقایع گستر فارس سال گذشته با ادعای اثبات نشده نمایندگی رسمی اپل سوژه رسانه‌های عمومی و تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران شد.


آرین نیز هم اکنون نمایندگی رسمی سونی، اچ‌تی‌سی، ال‌جی و برندهای دیگر را بر عهده دارد.


جالب اینجاست که طی اخبار غیر رسمی بیش از سه هزار شرکت ایرانی با نمایندگی‌های اپل در کشورهای مختلف آسیایی و اروپایی مکاتبه کرده‌اند تا نمایندگی این شرکت را برای بازار ایران دریافت کنند.


تعداد بازدید ها: 477331