X
تبلیغات
زولا
پایگاه خبری فناوری اطلاعات
 
 
تاریخ :  دوشنبه 21 تیر‌ماه سال 1395
نویسنده :  soheil
ظاهرا چینی‌ها پس از چندین مورد کش‌وقوس برای انجام این معامله، نهایتا توانستند سوپرسل را تصاحب کنند. تنست با پرداخت مبلغ ۸٫۶ میلیارد دلار اکنون قادر است تغییرات لازمه را بر روی محصولات سوپرسل لحاظ کند.برای مشاهده ادامه خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید

ظاهرا چینی‌ها قصد دارند در خدمات آنلاین این دست از بازی‌ها بهبودهایی ایجاد کنند.

شرکت سوپرسل با مبلغ ۸٫۶ میلیارد دلار تحت تصرف چینی‌ها درآمد.

البته این نخستین خرید تنست در صنعت گیم نبوده است. چینی‌ها مدت‌هاست که با سرمایه‌گذاری‌های بزرگ تصمیم دارند در این حوزه پیشتاز باشند. این شرکت همین‌طور کنترل سهام سازنده‌ی League of Legends را در سال ۲۰۱۱ باقیمت ۲۳۰ میلیون دلار از آن خود کرد.


همچنین گفتنی است که تنست سهمی دربازی‌های شناخته‌شده‌ی دیگری نظیر Epic Games، Activision Blizzard و Robot Entertainment نیز دارند. در حال حاضر هم با انجام معامله‌ی یادشده، توانست اکثریت سهام سوپرسل را تحت مالکیت خودش درآورد.شرکت سوپرسل با کلش آف کلنز شروع به کسب امتیاز از بازار کرد و این سیر موفقیت شگفت‌انگیز خودش را دربازی‌های بوم بیچ و کش رویال نیز به‌خوبی ادامه داد. در حال حاضر شرکت کوچک و دوست‌داشتنی بازی‌ساز، با مبلغ ۸٫۶ میلیارد دلار، حدود ۸۴ درصد از سهام خود را به چینی‌ها سپرده است.


بی‌شک این خرید برای چینی‌ها بسیار امیدوارکننده و مفید به‌حساب می‌آید اما از طرفی دیگر، مدیر ارشد اجرایی سوپرسل نیز از این معامله بسیار خشنود است. وی همکاری سوپرسل با تنست را پایه‌ای محکم برای زنده نگه‌داشتن این شرکت و بازی‌هایش خوانده و می‌گوید بااین‌وجود می‌توانند مدت زیادی در دنیای بازی‌سازان پابرجا بمانند.


البته این اول کار سوپرسل است و آن‌ها آینده‌ای به مراتب روشن‌تر از حال حاضر در انتظارشان است. این شرکت هم‌اکنون نیز گردش مالی زیادی از صنعت بازی را در اختیار دارد آن‌ها در ماه مارس ۲۰۱۶ درآمد سالانه خود را حدود ۲٫۳ میلیارد دلار گزارش دادند که این رقم خودش گواه همه‌چیز است.

گجت نیوز

تعداد بازدید ها: 482914