X
تبلیغات
رایتل
پایگاه خبری فناوری اطلاعات
 
 
تاریخ :  جمعه 28 آبان‌ماه سال 1395
نویسنده :  soheil

موسسه مستقل AV-Comparatives جدیدترین گزارش از بررسی برترین آنتی ویروس های را منتشر کرد.


AV-Comparatives تست‌ ها و بررسی‌ های مختلفی را از جنبه‌ های گوناگون بر روی راهکارهای امنیتی انجام می‌ دهد که همگی بر اساس رویه‌ های استاندارد، مشخص و شناخته شده‌ ای صورت می‌ گیرند.برای مشاهده ادامه خبر به ادامه مطلب مراجعه کنیدیکی از این آزمون‌ ها Real-World Protection نام دارد و به بررسی عملکرد آنتی ویروس ها در دنیای واقعی می پردازد.


به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات گرگان کامپیوتر و به نقل از شهر سخت افزار، نمودار فوق برترین آنتی ویروس های ماه اکتبر (بروزرسانی: ۱۰ نوامبر) را نشان می دهد. هر یک از آنتی ویروس های Bitdefender ،AVIRA ،AVG،اKaspersky و ThreatTrack Vipre (به ترتیب الفبا)، موفق به تشخیص و مسدود کردن ۱۰۰ درصد تهدیدها بدون تشخیص اشتباه (False Positive) شده اند. همچنین Trend Micro ،Tencent و F-Secure نیز قادر به شناسایی ۱۰۰ درصد بدافزارها بوده اند اما به ترتیب ۲، ۲۲ و ۵۰ تشخیص اشتباه نیز داشته اند.


آنتی ویروس مایکروسافت یک پله مانده به انتهای لیست، قادر به تشخیص ۹۵٫۶ درصد بدافزارها بوده و در مجموع ۴٫۵ درصد بدافزارها را تشخیص نداده است. بدترین عملکرد در این بررسی را Emsisoft به نمایش گذاشته که تنها ۹۳٫۲ درصد بدافزارها را مسدود کرده و برای ۶٫۸ درصد آنها به تصمیم کاربر نیاز داشته است.


لازم به ذکر به است توانایی تشخیص ۱۰۰ درصد بدافزارها توسط یک محصول لزوماً به معنای توانایی محافظت ۱۰۰ درصدی از کاربر در برابر تهدیدها نیست.تعداد بازدید ها: 477331