تاریخ :  دوشنبه 11 اردیبهشت‌ماه سال 1396
نویسنده :  soheil

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، مشترکان مودم‌های وایمکس ایرانسل که پیش از این از تکنولوژی نسل دو اینترنت ثابت

استفاده می‌کردنداز این پس می‌توانند با مراجعه به نشانی shop.irancell.ir  قسمت «مودم»، بخش«تعویض رایگان مودم» و با وارد کردن شناسه وایمکس و نشانی Mac مودمی که در اختیار دارند، مودم خود را با مودم‌ های TD-LTE تعویض کنند.
برای مشاهده ادامه خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید

همینطور مشترکان می‌توانند از طریق فروشگاه و مراکز خدمات ایرانسل، مراکز ارتباط با ایرانسل، تماس با شماره‌ی ۶۰۰ از خطوط ایرانسلی و یا ۰۹۳۶۶۰۰۰۰۰۰ از سایر خطوط و یا مراجعه به فروشگاه‌های منتخب برای تعویض مودم‌ وایمکس خود اقدام کنند.


علاوه بر تعویض رایگان مودم‌های مشترکان از وایمکس به TD-LTE تحویل آن‌ها نیز رایگان خواهد بود. همینطور مبالغ موجود در حساب‌های وایمکسی که فعال بوده‌اند، پس از طی مراحل تعویض به حساب مودم‌ های TD-LTE  مشترکان بازگردانده خواهند شد.


ایرانسل که همواره فاصله بهره‌ گیری از تکنولوژی‌ های جهانی و کاربران ایرانی را کاهش داده است، در راستای بهینه سازی استفاده از فناوری‌های‌نو و با هدف بهبود رضایت مشترکان و مشتری‌مداری، مودم‌هایی را در اختیار مشترکان قرار می‌دهد که با پشتیبانی از تکنولوژی IPv6 از قابلیت Port forwarding/DMZ نیز بهره می‌برند و تا ۳۲ نفر می‌توانند از Wi-Fi و پنل نمایشگر مصرف دیتای آن استفاده کنند.


همراه با ارائه امکان تعویض و دریافت رایگان مودم‌ های وایمکس با مودم‌ های TD-LTE بسته سه ماهه ۱۵ گیگابایتی شامل ۱۰ گیگابایت اینترنت ۲۴ ساعته و ۵ گیگابایت اینترنت شبانه (۲تا۸ صبح) نیز ارائه شده است که مشترکان می‌توانند با تهیه و فعال‌سازی آن از به‌روزترین تکنولوژی اینترنت ثابت بهره بگیرند.


مشترکانی که شناسه وایمکس خود را در دسترس ندارند می‌توانند با مراجعه به قرارداد خرید و یا پیام‌های دریافتی مربوط به تمدید بسته اینترنت و همینطور قبوض دریافتی از آن استفاده کنند. همچنین نشانی Mac مودم هر دستگاه روی برچسب پشت مودمی که کاربر در اختیار دارد درج شده است.


ایرانسل به عنوان بزگترین و گسترده‌ترین ارائه دهنده اینترنت پهن‌باند همراه و ثابت کشور که برای نخستین‌بار در ایران نسل‌ های ۴ و ۵/۴ اینترنت ثابت را ارائه کرده، از آغاز ارائه این خدمت در کمتر از یک‌سال بیش از ۱۵۰ شهر را تحت پوشش قرار داده است و مشترکان این فناوری می‌توانند ازاین پس در تمامی این مناطق از آخرین تکنولوژی اینترنت ثابت بدون تغییر تنظیمات بهره بگیرند.


تعداد بازدید ها: 484198